Venkovní úniková hra
National Technical Museum

Million Dollar Race

4.54.54.54.54.5
145 x
Facebook Facebook Messenger
GetOutFun-national-technical-museum

Go through the most visited museum in the Czech Republic with a fun scavenger hunt with your family or friends. You will also get to know the most interesting exhibits of the National Technical Museum connected with the virtual reality of your smartphone. You will engage your brain muscles, see how mindful you are, and have some fun.

Venkovní úniková hra
National Technical Museum - Million Dollar Race

4.54.54.54.54.5
145 x
Facebook Facebook Messenger

Go through the most visited museum in the Czech Republic with a fun scavenger hunt with your family or friends. You will also get to know the most interesting exhibits of the National Technical Museum connected with the virtual reality of your smartphone. You will engage your brain muscles, see how mindful you are, and have some fun.

Varianty hry

Medium Lehká Střední Těžká
Praha - Národní technické muzeum
cca 0:50
cca 1,5 km
1-4 players
Sleva
Cena za tým
Koupit hru se slevou
BENEFIT_PLUS
EDENRED
BENTELER
SPHERE
UP
SODEXO
BENEFITY
BENEFITKA
GUSTO
EBENEFITY
Platnost voucheru - 12 měsíců

Příběh

It is 1947 and one of the richest man in the world, Henry Ford, died in the United States a few weeks ago. His influence on business, management and marketing as well as culture and society in general, was so significant that twenty of the richest and most influential people in the world decided to carry out a million-dollar race around the world in his honor. The winner is the one who gets the fastest from Hamburg to Hamburg through several checkpoints. You have been chosen by American billionaire to help him plan his trip around the world.

Can you handle all the pitfalls and join the names like Ressl, Křižík or Veverka's cousins? Return to the Czech nation the glory that it deserves!

Opening hours of NTM:

Monday                                CLOSED
Tuesday                               9 AM - 6 PM
Wednesday                         9 AM - 6 PM
Thursday                             9 AM - 6 PM
Friday                                   9 AM - 6 PM
Saturday                              9 AM - 6 PM
Sunday                                9 AM - 6 PM
Holiday                                9 AM - 6 PM

Make sure you have enough time!

Vybraná hodnocení

Komu je hra určena?

Vouchery

Věnujte dárkový poukaz na venkovní únikovou hru National Technical Museum - Million Dollar Race!
Dárkové vouchery nyní zasíláme ke každé objednávce. Stačí tedy, když hru koupíte a automaticky vám na váš email přijde dárkový poukaz.
Voucher universal
Game Voucher

Video

Zahrát si venkovní únikovou hru nikdy nebylo jednodušší! Vše, co je potřeba udělat, lze shrnout do tří jednoduchých kroků. To jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon s připojením na internet a vášeň pro hru a dobrodružství!

Co jsou ty 3 jednoduché kroky?

  1. Vyberte si na webu únikovou hru a zakupte skrz zabezpečenou platební bránu GoPay stisknutím tlačítka Koupit. Na email Vám poté přijde potvrzení a kód Vaší hry.
  2. Stáhněte si aplikaci výběrem ze 2 možností:
    1. Jděte do obchodu Google Play, či App Store, najděte si aplikaci s názvem „Get Out Fun“ a dejte „Instalovat“.
    2. Naskenujte si QR kód z infografiky a potvrďte instalaci aplikace.

    Projděte prvotní registrací a vytvořte si v aplikaci svůj vlastní účet. Příště už tak bude všechno jednodušší a pro výběr jakékoliv nové hry jen vstoupíte do svého účtu v aplikaci.

  3. Kód hry, který Vám přišel na email, vložte do aplikace a hrajte! Kdykoli budete připraveni a odhodláni vyrazit na výlet plný luštění a logických hádanek, spusťte hru a vydejte se na cestu za pokladem, či zachránit celý svět!
Důležitá poznámka! K hraní hry vám postačí jeden telefon. Není nutno se tak strachovat, že má někdo z vašeho týmu téměř vybitou baterku.
City Street Games s.r.o.
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
110 00
IČ: 06 555 683
Máte dotaz nebo Vám není něco jasné? Zeptejte se nás.

„Umožňujeme vytvářet společné zážitky napříč generacemi propojením světa moderních technologií s prostředím kolem nás. Pomocí příběhů inspirujeme, rozvíjíme a stmelujeme.“