Poznej Prahu zábavou!

Unikátní únikové hry v Praze

Náhled aplikace

Jak hrát hru

Stáhněte si aplikaci

->

Vyberte si hru

->

Hrajte!

Informace o aplikaci

V aplikaci Get Out Fun se propojuje virtuální realita s realitou kolem vás! Naleznete zde hry, které vám zpestří běžnou procházku těmi nejzajímavějšími kouty měst po celém světě. Budete muset zapojit mozek a splnit všechny úkoly, abyste se dostali ke zdárnému konci. V průběhu hry na vás čekají zajímavé šifry, hry, úkoly a inteligenční testy přes které musíte projít v co nejkratším čase. Každá hra má svou obtížnost, od lehké, přes střední až po nejtěžší. Stačí si vybrat, stáhnout a hrát!

Naše hry

Po stopách korunovačních klenotů

Po stopách korunovačních klenotů

Lokace: Praha
Obtížnost: Medium
Tým: 1-6 osob
Cena: 1 490,-
Délka: cca 2km
Čas: 2-4 hodiny

České korunovační klenoty jsou chloubou českého národa. Svatováclavskou korunu nechal zhotovit Karel IV. již v roce 1345. Teď je na Vás, abyste pomohli s nalezením ztracených klenotů a navrátili tak českému národu jednu z jeho největších památek! Hra začíná na Staroměstském náměstí. Než začnete hrát, ujistěte se, že jste opravdu uprostřed Staroměstského náměstí.

Pro partnery

Staň se editorem nových her

Jsi aktivní, energický, nápaditý člověk? Baví Tě tvořit nové věci, o kterých můžeš sám rozhodovat. Baví Tě únikové hry? Chtěl bys vést vlastní tým, který bude hru prodávat a vydělat si zajímavé peníze? Tak právě ty si můžeš v našem editoru vytvořit svou hru, případně se podílet na vývoji her nově vznikajících. Pokud bys měl zájem, určitě se nám ozvi, povíme Ti jak pokračovat dál za svým snem.

Buď naším partnerem

Baví Vás únikové hry? Bavili by únikové hry vaše zákazníky? My pevně věříme, že ano! Přinesete svým zákazníkům příjemný benefit ve formě slevového voucheru. Za každý uplatněný voucher vám systém vyplatí provizi a vy můžete snadno na našich hrách také vydělávat. Pokud máte zájem stát se našimi partnery, neváhejte nás kontaktovat. Vše pro Vás ochotně připravíme.


Ozvěte se nám

Pro firmy

Teambuilding na míru

Připravujete zábavné aktivity pro Vaši firmu nebo pro více firem? Můžeme Vám s tím snadno pomoci. Vytvoříme pro Vás hru na míru v jakémkoli prostředí, nebo poradíme, jak si svou hru u nás vytvořit a pobavit tak spoustu lidí. Určitě nás kontaktujte.


Ozvěte se nám

Kontakt

Fakturační údaje

Rozz s.r.o.
Varnsdorfská 341
Praha 9 - Prosek
190 00
IČ: 248 47 160

Máte dotaz nebo Vám není něco jasné? Zeptejte se nás.
Obchodní podmínky