Poznej Prahu zábavou!

Unikátní únikové hry v Praze

Náhled aplikace

Jak hrát hru

Stáhněte si aplikaci

->

Vyberte si hru

->

Hrajte!

Informace o aplikaci

V aplikaci Get Out Fun se propojuje virtuální realita s realitou kolem vás! Naleznete zde hry, které vám zpestří běžnou procházku těmi nejzajímavějšími kouty měst po celém světě. Budete muset zapojit mozek a splnit všechny úkoly, abyste se dostali ke zdárnému konci. V průběhu hry na vás čekají zajímavé šifry, hry, úkoly a inteligenční testy, přes které musíte projít v co nejkratším čase. Každá hra má svou úroveň obtížnosti. Stačí si vybrat, stáhnout a hrát!

Naše hry

Po stopách korunovačních klenotů

Po stopách korunovačních klenotů

Obtížnost: Střední
Lokace: Praha
Tým: 1-6 osob
Cena: 1 490,-
Délka: cca 2,5km
Čas: 2-4 hodiny

České korunovační klenoty jsou chloubou českého národa. Svatováclavskou korunu nechal zhotovit Karel IV. již v roce 1345. Teď je na Vás, abyste pomohli s nalezením ztracených klenotů a navrátili tak českému národu jednu z jeho největších památek! Hra začíná na Staroměstském náměstí.

V zakletí času

V zakletí času

Střední Obtížnost: Těžká
Praha Lokace: Praha
1-6 osob Tým: 1-6 osob
1 490,- Cena: 1 890,-
cca 2km Délka: cca 2km
2-4 hodiny Čas: 2-5 hodin

V této hře se ocitáme v době, kdy je čas velmi nestabilní. Pohybujeme se tam a zpět, a to stále rychleji a rychleji. Čas a jeho nestabilita neustále nabývají na síle a hrozí, že zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Je třeba projít minulostí a dát času řád. Je na Vás náš svět zachránit.

Národní technické muzeum

Staňte se vynálezci v muzeu

Obtížnost: Lehká
Lokace: Praha
Tým: 1-4 osob
Cena: 990,-
Délka: cca 500m
Čas: 1-2 hodiny

Ukažte své schopnosti, úspěšně projděte náborem a staňte se tak čestnými členy Asociace českých vynálezců. Tato hra prověří, jak moc jste všímaví a jak Vám to pálí. Hra je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Tour de Pub

Tour de Pub

Obtížnost: Lehká
Lokace: Praha
Tým: 2-6 osob
Cena: 1 599,-
Délka: cca 4km
Čas: 2-5 hodin

Jsi ve městě nový a hledáš kam večer vyrazit za zábavou? Tour de Pub tě přes mobilní aplikaci Get Out Fun provede těmi nejlepšími hospodami, bary a kluby ve městě. Nech se ponořit do zábavného příběhu, splň všechny úkoly, poznej nejzajímavější místa nočního života ve městě, ale hlavně si užij spoustu zábavy s přáteli. Koukni se na časy ostatních skupin ve městě a zvítěz nad ostatními párty lidmi. Hra je určena pro 2-6 hráčů a je nutné ji pro nejlepší zážitek hrát ve večerních hodinách. Součástí hry je pití alkoholu.

Pro partnery

Staň se editorem nových her

Jsi aktivní, energický a nápaditý člověk? Baví Tě tvořit nové věci, o kterých můžeš sám rozhodovat? Baví Tě únikové hry? Chtěl bys vést vlastní tým, který bude hru prodávat a vydělat si zajímavé peníze? Tak právě ty si můžeš v našem editoru vytvořit svou hru, případně se podílet na vývoji her nově vznikajících. Pokud bys měl zájem, určitě se nám ozvi, povíme Ti jak pokračovat dál za svým snem.

Buďte naším partnerem

Chcete potěšit své zákazníky? Ocenili by benefit ve formě voucheru na zábavnou únikovou hru? Věříme, že ano! Za každý uplatněný voucher Vám navíc systém vyplatí provizi, a Vy tak můžete snadno na našich hrách vydělávat. Pokud máte zájem stát se našimi partnery, neváhejte nás kontaktovat. Vše pro Vás ochotně připravíme.


Ozvěte se nám

Pro firmy

Teambuilding na míru

Plánujete teambuilding ve Vaši firmě? Můžeme Vám s tím snadno pomoci. Vytvoříme pro Vás hru na míru v jakémkoli prostředí, nebo poradíme, jak si svou hru u nás vytvořit a zároveň se skvěle pobavit. Nebaví Vás řešit věci kolem? V případě zájmu je možné zařídit i ubytování, catering, či dodatečný program. Určitě nás kontaktujte.


Ozvěte se nám

Kontakt

Fakturační údaje

Rozz s.r.o.
Varnsdorfská 341
Praha 9 - Prosek
190 00
IČ: 248 47 160

Máte dotaz nebo Vám není něco jasné? Zeptejte se nás.
Obchodní podmínky