Pro firmy

Teambuilding a firemní akce

Plánujete teambuilding pro firmu a hledáte záruku skvělé zábavy? Čelte společně výzvě, při které zažijete plno dobrodružství. Aplikace Get Out Fun vám umožňuje vybrat si z již připravených her či sestavit unikátní hru přímo na míru vašim potřebám. Jste-li připraveni zažít spoustu zábavy, otestovat spolupráci se svými kolegy a naplno využít své mozkové závity, je pro vás aplikace Get Out Fun to pravé ořechové.

Jak je známo, pravidelné teambuildingy jsou nedílnou součástí každého fungujícího týmu a úspěšné firmy. Chcete-li si tuto tradiční aktivitu zpestřit a zažít netradiční zábavu, zvolte letos právě aplikaci Get Out Fun.

Jde vám o jedinečnost a originalitu, protože letos má váš tým či vaše společnost výročí? Nechte si vytvořit hru ušitou přímo na míru vašim požadavkům. Postačí nám vaše hrubá představa nebo se můžete do tvorby hry napřímo zapojit a pomoci nám pro vás navrhnout unikátní hru.

Možností je spousta a meze vaší fantazii se nekladou. Pro více informací a konzultaci se nám neváhejte ozvat buď telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím formuláře níže.

Pro <strong class="pink">firmy</strong>
Kontaktujte nás

Reference

Můžete nás kontaktovat

pomocí kontaktního formuláře

Zákaznický servis
Po-So (mimo svátky): 9 - 17h
Kontaktní osoba - obchodní příležitosti
Ing. Jan Němec
Provozovatel
City Street Games s.r.o.
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
110 00
IČ: 065 55 683