Dávný zločin

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Dávný zločin
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Byl to zločin nebo nehoda? Stalo se to vůbec? Pomůžete zoufalému člověku odhalit jeho minulost? Útržky jeho vzpomínek slibují senzační příběh a pro vás napínavou zábavu. To, co se dozvíte na začátku, vám spouští mrazení v zádech. Musíte najít jeho dávnou lásku a zároveň zjistit, jestli váš nový přítel zabil člověka. Je to vůbec možné po tolika letech? Rozkrýváte příběh, hledáte odpovědi v nádherném historickém centru Žatce.

Pojďte zažít dobrodružství a napětí. Hru lze hrát kdykoliv za denního světla. 

Váš napínavý výlet se odehrává ve venkovním městském prostředí. Obujte pohodlné boty, dobře se oblékněte. Doporučujeme si s sebou vzít papír, tužku a případně powerbanku.

Varianty hry
Dávný zločin

Střední variantu si skvěle užijí začínající, ale i zkušenější únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd. Hra je stavěna tak, aby ji každý s pomocí nápověd, mohl dohrát do konce.

Lokalita Žatec - železniční zastávka Žatec - západ
Vzdálenost 3,5 km
Délka 180 minut
1 až 6
Cena
1099 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

Občas si osud dokáže pohrát s lidskými životy, až se to zdá být nereálné. Píše se rok 1958. Váš novinářský štáb přijíždí do Žatce, pořídit reportáž z moštárny, která slaví deset let provozu v bývalém pivovaru Dreher. Sbírání informací vás natolik zdrží, že vám ujede poslední vlak a jste nuceni ve městě zůstat přes noc. Co se zdá zpočátku jako smůla, je nakonec novinářské štěstí. V hotelu se seznamujete s mužem, zaujal vás jeho tragický příběh a rozhodnete se mu pomoci v pátrání po událostech jedné noci. Co se nejdříve zdálo jako zajímavé drama vhodné pro článek do nedělního tisku, se rázem, díky úspěšnému pátrání, mění v sólokapra a téma pro reportáž na první stranu. Nebo ne? Možná, že to, co zjistíte, bude tak znepokojující, že necháte věc raději dál spát…

Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se skutečným světem. Přemístíte se v čase o víc jak 60 let zpět. Základem hry je příběh vášně, zrady, smrti… Je hlavní hrdina zločinec nebo oběť, nad tím budete po odehrání hry ještě dlouho přemýšlet…

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až ve 22 českých městech a obcích.

2

Stáhněte si appku

V den hraní hry si stáhněte naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!