Hledání narozeninového pokladu - Pro holky

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Hledání narozeninového pokladu - Pro holky
Hledání narozeninového pokladu - Pro holky
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Přichystejte svým dětem tu nejlepší narozeninovou oslavu všech dob!

Unikátní narozeninová šifrovací hra propojuje svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů. Oslavenkyně se svou družinou přátel si zahraje zábavnou hru, při které budou všichni spolupracovat, hádat, hledat, luštit, odpovídat a dozví se spoustu zajímavostí. Na konci bude dětem odměnou nejen zasloužené vítězství, ale taky aktivně strávený čas ve společnosti těch nejbližších. A samozřejmě i velký narozeninový poklad!

Varianty hry
Narozeninová 6 - 10 let

Jednoduchá hra pro nejmenší hráče únikovek, případně s pomocí rodičů.

Lokalita Kdekoliv - hrát je možné kdekoliv
Délka 90 minut
2 až 8
Cena
990 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

Seznamte se s partou pečlivě vybraných narozeninových bytostí. Pro vás a vaše malé poklady si připravili hledání narozeninového pokladu, při kterém se nejenom skvěle pobavíte, ale taky roztočíte své mozkové závity, rozhýbete svá těla, dozvíte se spoustu zajímavostí a poznáte své okolí.

Hra je vytvořena na základě deseti QR kódů, které obdržíte po zakoupení hry. Tyto kódy je potřeba vytisknout a doporučujeme je i zalaminovat. Pak si už jenom zvolíte vhodnou trasu ve svém okolí, na zahradě, v lese, v parku, nebo klidně i doma. A pak už stačí jen rozmístit kódy a vydat se na tajemnou cestu za pokladem.

Ke hře vám bude stačit pouze mobilní telefon s datovým připojením, ale pro jistotu si přibalte papír a tužku na případné poznámky k jednotlivým šifrám. U posledního stanoviště můžete pro své děti zakopat poklad. Doporučujeme zabalit dárky do nějaké starší bedny a buď schovat přímo na místě, nebo bednu zamknout a schovat jen klíč. Dále je možnost schovat na místě nápovědu, kde je poklad k nalezení.

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až ve 22 českých městech a obcích.

2

Stáhněte si appku

V den hraní hry si stáhněte naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!