Úderná jednotka Budzogáň - nábor

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Úderná jednotka Budzogáň - nábor
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Supertajná elitná organizácia bdiaca nad bezpečnosťou ľudstva a priľahlého vesmíru hľadá nových agentov.

Zostavte s partnerom/ rodinou/ kamarátmi/ kolegami/ ... tím, strávite čas vonku na Staromestskom nábreží Dunaja, pohýbte sa, potrápte mozgové závity, hlavne sa však dobre zabavte. Ak všetko dobre zvládnete, budete mať tú česť a privilégium vstúpiť do radov agentov elitnej Údernej jednotky „Budzogáň“.

Varianty hry
Úderná jednotka Budzogáň - nábor

Pri ľahkej obťažnosti úlohy spočívajú jednak v hľadaní indícií a informácií, ale užijete si aj ľahšie rébusy/ šifry a môžete sa tešiť aj na nejaké výzvy :-).

Hra je určená pre tímy, ktoré chcú stráviť čas v príjemnom prostredí revitalizovaného staromestského nábrežia Dunaja netradičným spôsobom, zažiť pritom dobrodružstvo a vzrušenie z objavovania a bádania, prípadne si aj zasúťažiť. Preferujú dynamiku kombinovanú s ľahšími hádankami a rébusmi a uprednostňujú kratšie hry. Ak si chcete zahrať niečo dlhšie, celá táto hra je obsiahnutá v prvej časti hry “Hľadáme akčných hrdinov”.

Ak sa Vám zdá byť niektorá úloha príliš zložitá, alebo Vás nenapadá riešenie, alebo preferujete jednoduchšie hry, máte k dispozícii pomôcky. Prvá pomôcka Vás nasmeruje v riešení, ale stále ponecháva priestor pre Vaše úvahy a aktivitu, druhá už obsahuje riešenie.

Lokalita Bratislava - Morový stĺp na Rybnom námestí (hra končí na nábreží pred Euroveou)
Vzdálenost 3 km
Délka 90 minut
Cena
1099 ,- / skupinu

Skupina vysoko nadaných amatérskych nadšencov, vedomých si bezpečnostných hrozieb o ktorých oficiálne vládne orgány nemajú ani predstavu, sformovala pred časom supertajnú organizáciu. Dali jej názov „Úderná jednotku Budzogáň“ (skratka ÚJEB). Tvoria ju skutočné „mozgy“ z oblasti bezpečnosti, techniky, prírodných vied, informačných technológií, ... a dnes už disponuje veľmi slušnými informačnými zdrojmi a technickým vybavením. Žiaľ v tíme stále chýbajú agenti - akční hrdinovia, ktorí by misie realizovali „v poli“. 

Zúčastnite sa konkurzu na nových agentov. Ak obstojíte budete mať tú česť a privilégium slávnostne zložiť sľub a vstúpiť do radov agentov Údernej jednotky Budzogáň.

Nájdete v sebe dostatok odvahy, vytrvalosti a dôvtipu? Ak áno, poďme na to, prijímacia skúška môže začať. Ako prekvapenie čaká na úspešných adeptov aj malá odmena od nás.

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až v 11 českých městech nebo v Bratislavě.

2

Stáhněte si appku

Stáhněte si naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!