Pomoc planetě Alia, aneb dobrodružství na Železné studánce

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Pomoc planetě Alia, aneb dobrodružství na Železné studánce
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Zahrajte si unikátní venkovní únikovou hru v nejoblíbenějším Bratislavském lesoparku, na Železné studánce.

Obyvatelé planety Alia potřebují pomoc. Nebude to jednoduché, avšak jako protihodnotu nabízejí informace, které mohou pomoci a možná i zachránit životní podmínky na planetě Zemi. Během hry budete hledat indicie a řešit úkoly, ale také sbírat body a hlídat si čas.

Sestavte tým, stravte čas v přírodě na čerstvém vzduchu a hýbejte se, potrapte mozkové závity, hlavně se však spolu s rodinou, kamarády či kolegy dobře pobavte a pokud vše dobře dopadne, zachráníte až dvě civilizace. Jako překvapení čeká na úspěšné řešitele i malá odměna od nás.

Varianty hry
Pomoc planetě Alia

Při lehké obtížnosti úkoly spočívají především v hledání indicií a informací, rébusy / šifry se vyskytují jen ojediněle a v jednodušší formě.

Hra je určena pro týmy, které si chtějí pobyt v přírodě ozvláštnit, zažít dobrodružství a vzrušení, případně si i zasoutěžit. Preferují spíše dynamiku před zdlouhavějším "maturováním" nad složitými logickými hádankami a rébusy.

Lokalita Bratislava - Železná Studienka
Vzdálenost 6 km
Délka 180 minut
Cena
1099 ,- / skupinu

Objev a tvrzení astronomů, že na planetě, s doposud pracovním označením Z3M314, nacházející se na opačném konci galaxie, by mohl být život, způsobil nebývalý rozruch a nadšení. Kosmický výzkum na Alii se zaměřil na toto těleso a vědecký tým měl k dispozici všechny výdobytky (opravdu vysoce pokročilé) techniky, aby o planetě zjistil více.

 

Systematický výzkum přinesl 3 hlavní poznatky:

1.) ZEM314 skutečně obydlená je, a dokonce na ní jsou i sice ne příliš technicky pokročilé, ale přece jen inteligentní formy života. Podařil se dokonce zjistit i lokální název planety –⁠ ZEMĚ.

2.) Obyvatelé Země svým chováním jednoznačně směřují k likvidaci podmínek nezbytných pro uchování vyšších forem života na Zemi. Přestože času už moc nezbývá, tento proces ještě je možné zvrátit.

3.) Na planetě Zemi znají to, co na Alii upadlo do zapomnění a co v posledních letech způsobuje kolaps jednotlivců i společnosti - odpočinek a relax.

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až v 11 českých městech nebo v Bratislavě.

2

Stáhněte si appku

Stáhněte si naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!