Komu je hra určena

Komu je hra určena

Přemýšlíte nad tím, pro kolik hráčů je hra určena? Všechny hry jsou výjimečné tím, že jsou dostupné jak pro 1 hráče, pro pár, tak pro skupinu až 6 osob.

  • Jste doma sám/sama, o víkendu vyrazili všichni pryč, a vy byste se rádi zabavili? Zahrajte si jednu z her Get Out Fun!
  • Přemýšlíte, kam vyrazit se svou drahou polovičkou na rande a jak rande učinit nezapomenutelným? Zahrajte si společně jednu z her Get Out Fun!
  • Jste skupinka kamarádů, která by podnikla něco více vzrušujícího, než tradiční vysedávání v parku? Zahrajte si s přáteli jednu z her Get Out Fun!
  • Přejete si s rodinou strávit zábavně společný čas? Zahrajte si s členy rodiny jednu z her Get Out Fun!
  • Rádi byste otestovali týmového ducha a spolupráci uvnitř vašeho pracovního týmu? Zahrajte si s kolegy jednu z her Get Out Fun!
  • Cestujete po ČR a rádi byste poznali její krásy zábavnou formou? Zahrajte si jednu z her Get Out Fun!
todo

U každé hry naleznete informace k náročnosti, vzdálenosti, ceně a samozřejmě místu, kde se hra odehrává. Nikdy nebylo jednodušší si vybrat, jak strávit volný čas. Zkrátka si zpříjemněte tradiční procházku Prahou či každoroční návštěvu pražské Zoo. Kdo říká, že procházka nemůže být možnost, jak originálně strávit váš volný víkend.

todo

Jednotlivci

Ano, přesně tak. Pokud se toho nebojíte a jste machr na luštění, pak je možné si jakoukoli hru z aplikace Get Out Fun zahrát sám jako jednotlivec. Je to ideální lék proti samotě! Dostanete se ven mezi lidi, potkáte nové tváře, a možná tak narazíte i na nové přátelé.

Páry

Nebuďte ten klasický pár, který se nudí den za dnem, a vydejte se společně prozkoumat tajemná zákoutí. Garantujeme vám, že svou drahou polovičku jistě překvapíte a užijete si kvalitně strávený společný čas.

Přátelé

Buďte originální a překvapte své přátelé! Není nad to vyrazit ven, či si zpříjemnit standardní procházku. Co více, na počasí nezáleží, vždycky můžete vyrazit na Miliónový závod třeba do Národního technického muzea. Hra je určena až pro 6 osob, náklady na hru jsou tak minimální.

Rodina

Hledáte tip, jak strávit zábavně čas s dětmi, rodiči, či prarodiči? Vyberte si jednu z únikových her Get Out Fun. Aby bylo možné zapojit do světa luštění a řešení záhad naprosto všechny, vytvořili jsme pro každou hru hned několik variant dle náročnosti. V rámci každé hry tak můžete do řešení zapojit jak děti, tak svou maminku, tatínka, babičku či dědečka. Spolupracujte v rámci celé rodiny, a užijte si naplno rodinnou atmosféru. Při výběru ideální varianty vám pomůže popis jednotlivých úrovní u konkrétní hry.

Turisti a výletníci

Jste v ČR poprvé, nebo zde žijete již od narození, ale rozhodli jste se krásy Česka objevit až teď? Zpříjemněte si turistiku a výlety zábavnými hrami, které aplikace Get Out Fun nabízí. Nejenže objevíte skvělá místa, zároveň se něco přiučíte o historii a kultuře této země. Nemusíte se bát nudných historických faktů, ba naopak jsme si pro Vás připravili pikantnosti, které vám naservírujeme zábavnou formou.

todo
todo

Kolegové

Nastoupili jste do nové práce a rádi byste se poznali se svými kolegy? Nebo zkrátka jen chcete utužit vztahy ve vašem týmu a pořádně se přitom pobavit? Pak jsou hry Get Out Fun pro Vás ideální možností.

Zaměstnanci

Hledáte inspiraci pro neotřelý teambuilding? V případě zájmu je možné si vybrat jednu z připravených her Get Out Fun. Co více, rádi vám vytvoříme hru na míru vašemu týmu a vaší společnosti. Více info o možnosti teambuildingu zjistíte ZDE.

Vyberte si hru

Můžete nás kontaktovat

pomocí kontaktního formuláře

Zákaznický servis
Osobní odbavení 9:00 - 12:00 (mimo víkendy a svátky)
Obchodní příležitosti
Ing. Jan Němec
Provozovatel
City Street Games s.r.o.
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
110 00
IČ: 065 55 683