Černý panter Ostrava

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Černý panter Ostrava
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Bylo by to běžné a poklidné víkendové odpoledne jako všechny ostatní. Jen kdyby v ulicích vašeho města neběhala nebezpečná šelma. Zákaz vycházení, strach, napětí, odvaha, rychlý úsudek, postřeh, to vše doprovází vaši práci při jejím dopadení. Kolik nebezpečných situací a kolik zraněných si ještě vyžádá přítomnost nebezpečné šelmy v ulicích, než dokončíte svoji práci? Na co ještě čekáte? 

Varianty hry
Černý panter - Ostrava

Lehkou variantu si skvěle užijí začínající únikovkáři nebo rodiny s dětmi. V této variantě jde primárně o interaktivitu s příběhem a stopovačku okořeněnou plněním pár vybraných šifer. Ideální pro rodinu s dětmi 10+ nebo pohodové přátele. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Lokalita Ostrava - Parkoviště u věžového vodojemu Muglinov
Vzdálenost 3 km
Délka 150 minut
1 až 6
Cena
1099 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

Je krásné víkendové odpoledne jako stvořené k lenošení. Zrovna na gauči přemýšlíš, jak si jej zpestřit, když ti najednou zazvoní telefon. Koukneš na displej, kdo ti volá. A jéje – Petr z centrály, takže práce. Jako kriminalista jsi totiž stále ve službě.

Jenže tento případ nebude zřejmě tím běžným, jinak by sis k výzbroji nepřibalil uspávací střely. Vydáváš se se svým sehraným týmem do ulic města. První oběť neznámé šelmy již leží v nemocnici. A vy máte jen kusé informace na to, abyste ji mohli dopadnout. Kdo bude další? Stihnete šelmu včas zastavit? Má před vámi má náskok a čím více jste jí na stopě, tím záhadnější příběh se před vámi rozkrývá. Jak moc jde tady vůbec ještě o tu šelmu?

Venkovní úniková hra vás provede klidnými uličkami Ostravy. Hra je ideální pro odpoledne s přáteli nebo rodinnou vycházku, v jejímž průběhu vaše děti převezmou kapitánské otěže a pasují vás do rolí ve svém týmu.

Nejnovější recenze

Super, jak nešlo vědět kam jít. Super, že jsme nemohli odhadovat konec - Hráli jsme do posledni chvíle. Skvělé zvuky. Lekli jsme se pantera
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až ve 22 českých městech a obcích.

2

Stáhněte si appku

V den hraní hry si stáhněte naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!