Černý panter Pardubice

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Černý panter Pardubice
Černý panter Pardubice
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Bylo by to běžné a poklidné víkendové odpoledne jako všechny ostatní. Jen kdyby v ulicích vašeho města neběhala nebezpečná šelma. Zákaz vycházení, strach, napětí, odvaha, rychlý úsudek, postřeh, to vše doprovází vaši práci při jejím dopadení. Kolik nebezpečných situací a kolik zraněných si ještě vyžádá přítomnost nebezpečné šelmy v ulicích, než dokončíte svoji práci? Tak na co ještě čekáte? 

Varianty hry
Černý panter Pardubice

Lehkou variantu si skvěle užijí začínající únikovkáři nebo rodiny s dětmi. V této variantě jde primárně o interaktivitu s příběhem a procházku okořeněnou plněním pár vybraných šifer. Ideální pro rodinu s dětmi 10+ nebo pohodové přátele. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Lokalita Pardubice - Restaurace Na Staré Rybárně, Bulharská 1784, 53003 Pardubice I - Bílé Předměstí
Vzdálenost 2,8 km
Délka 150 minut
1 až 6
Cena
1099 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

Je krásné víkendové odpoledne jako stvořené k lenošení. Zrovna na gauči přemýšlíš, jak si jej zpestřit, když ti najednou zazvoní telefon. Koukneš na displej, kdo ti volá. A jéje – Petr z centrály, takže práce. Jako kriminalista jsi totiž stále ve službě.

Jenže tento případ nebude zřejmě tím běžným, jinak by sis k výzbroji nepřibalil uspávací střely. Vydáváš se se svým sehraným týmem do ulic města. První oběť neznámé šelmy již leží v nemocnici. A vy máte jen kusé informace na to, abyste ji mohli dopadnout. Kdo bude další? Stihnete šelmu včas zastavit? Má před vámi má náskok a čím více jste jí na stopě, tím záhadnější příběh se před vámi rozkrývá. Jak moc jde tady vůbec ještě o tu šelmu?

Venkovní úniková hra vás provede klidnými uličkami Pardubic. Hra je ideální pro rodinný výlet, v jehož průběhu vaše děti převezmou kapitánské otěže a pasují vás do rolí ve svém týmu. Stejně tak vám hra zpestří přátelské odpoledne.

Nejnovější recenze

Vynikajici hra.
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až ve 22 českých městech a obcích.

2

Stáhněte si appku

V den hraní hry si stáhněte naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!