Lovci duchů - DUCH LESA

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Lovci duchů - DUCH LESA
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Zahrajte si jedinečnou VENKOVNÍ UNIKOVOU HRU v přírodě!

Chcete si užít krásný den v přírodě a spojit ho se zábavou? Milujete dlouhé procházky? Rádi byste hru absolvovali na kole, na koloběžce nebo byste třeba jeli na koni? 

Tato hra ze série Lovci duchů je pak tou nejlepší volbou! 

Zpestřete si celodenní výlet do přírody touto jedinečnou hrou plnou napětí a záhad. Je to hra pro odvážné dobrodruhy a jejich přátele. Jen pravý lovec duchů, ať už sám či po boku svého věrného zvířete v této výzvě obstojí! Díky speciální aplikaci to určitě zvládnete!

Platnost voucheru je 1 rok!

Varianty hry
Lovci duchů - DUCH LESA

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících i pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit delší výlet po Klánovickém lese.

V noci je to o něco obtížnější, ale skvělá atmosféra!

Lokalita Praha - Klánovický les - Pilovská 87
Vzdálenost 10 km
Délka 180 minut
1 až 6
Cena
1099 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

LOVCI DUCHŮ

Byla zima. Mráz a sníh mi šlehal do tváří… Pamatuji si ten den tak jasně, pořád se mi vrací, nedá mi spát…

Občas jsem míval chuť to zabalit, zemřít stejně jako ony. Ta bolest mě sžírá a mívám pocit, že dál nemůžu, ale vůle žít a touha po pomstě mě vždycky vrátí do kolejí. Musel jsem něco udělat nebo alespoň zkusit. Byly mým jediným smyslem života… Nikdo mi nedokázal pomoci, nikdo mi nevěřil. Já ale viděl, co se stalo. Jejich smrt, smrt mé milované dcerky a ženy, nebyla žádná náhoda. Bez důvěry policie a úřadů musím jejich vraha dostat sám. Musím najít ducha, který je zabil.

Ano – ducha – slyšíte správně…

Začali se mi posmívat a nazývat mě „lovcem duchů“. Podařilo se mi však to, co nikomu přede mnou – vyvinout systém použitelný i v mobilním telefonu, díky kterému s duchy dokážu komunikovat. Ne vždy je to zcela jasné, někdy vidím jen obrazy, slyším zvuky, části slov plné hádanek, na které neznám ještě odpovědi. I tak je to víc, než kdo kdy dokázal.

Hledám vraha mé rodiny už dlouhé roky, stále bez úspěchu. Někdy začínám pochybovat, zda jej vůbec někdy najdu. Má práce však nebyla zbytečná. Pomohl jsem spoustě jiných lidí, zabránil jsem neštěstí nebo jsem jen pomohl některým duchům v míru odejít. Mezi lidmi se to proslechlo a často mi volají ve dne či v noci a prosí o pomoc. Těch případů je opravdu hodně, a proto oslovuji vás.

Je to skoro práce snů, nebezpečná, děsivá a tajemná. Někdy si člověk sáhne až na dno svých sil. A co hůř, ostatní to ocení leda tím, že vás označí za blázny. Stejně jako mě.

Perspektivní že?

Tak co, jste připraveni pustit se do práce?

 

DUCH LESA

Zdá se, že je tu pro vás další prácička!

Máme tu vyděšeného mladíka, který hledá pohřešovanou přítelkyni. Zdají se mu zvláštní sny a má pocit, že by to s jejím zmizením mohlo nějak souviset. Nejsem si jistý, že to bude naše parketa, ale kdo ví. Je zoufalý a pokud máte čas, běžte to prověřit.

Nebyla by to první záhada v Klánovickém lese. Jde o zdánlivě obyčejné místo, a přesto se tam čas od času dějí děsivé věci. Zvláště po setmění, kdy les utichne a potemní. To už si každý netroufne toulat se tam sám.

Nejnovější recenze

Super, parádní hra, moc se nám líbilo
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až ve 22 českých městech a obcích.

2

Stáhněte si appku

V den hraní hry si stáhněte naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!