Na stopě zmizelých štěňátek

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Na stopě zmizelých štěňátek
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Milují Vaše děti zvířátka? Milují štěňátka? A neustále vám berou mobilní telefon? Přímo pro ně je určena tato úžasná hra. Máte pozvané děti od sousedů, nevíte jak je zabavit? Hru si děti užijí jen tak doma, na zahradě, na dětské párty, na dovolené.

Holčičce Klárce se zaběhla všechna štěňátka, pomohou je Vaše děti hledat? Hra je určena pro děti 5 - 9 let. Pokud umí číst, mohou hrát samy, pokud ne, budete hrát společně.

Načtením QR kódů, které rozmístíte doma, na zahradě, na výletě, prostě kdekoliv, se hráčům v mobilní aplikaci objevují úkoly. Jejich splněním děti postupně nachází štěňátka, a doufejme, že najdou celou ztracenou smečku.

Nechte Vaše děti zažít dobrodružství a napětí. Nechte je zažít radost ze záchrany roztomilých štěňátek. Nechte je pracovat v týmu.

Jako bonus se dozví spoustu nových věcí o pejscích.

Hru lze hrát kdekoliv a kdykoliv. Spolu s voucherem obdržíte k vytištění očíslované QR kódy, které dětem rozmístíte na Vámi vybraném místě. Nakreslíte jednoduchý plánek jejich umístění, dáte dětem mobil a mohou vyrazit hledat štěňátka. Hra je určena pro 1 - 6 hráčů. Hru můžete spustit na několika telefonech najednou, aby se děti netísnily u jednoho. Odpovídat lze však vždy jen na jednom.

Varianty hry
Na stopě zmizelých štěňátek

Nejlehčí obtížnost je pro děti 5 - 9 let. Pokud umí číst, mohou hrát samy, pokud ne, budete hrát společně. Hra obsahuje jednoduché šifry, logické úkoly nebo úkoly zaměřené na postřeh. Nemusíte mít obavy, že by se dětem nepodařilo hru dohrát. Ve hře jsou připraveny i nápovědy.

Lokalita Kdekoliv - hrát je možné kdekoliv
Délka 120 minut
1 až 6
Cena
1099 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

Jednoho dne se Klárka probudila a jako každý den hned vyrazila se pomazlit se štěňátky.

Ale ne!

Co se stalo!

Na místě, kde normálně spokojeně spinkají štěňátka, zůstal pouze prázdný pelíšek. Klárka se rozběhla do ložnice za rodiči. „Mami, tati, vstávejte, ztratila se štěňátka“ vyhrkla Klárka na rodiče…

Nejnovější recenze

Bylo to fajn.
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až ve 22 českých městech a obcích.

2

Stáhněte si appku

V den hraní hry si stáhněte naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!