Nadace Jedličkova ústavu – Vyšehradská jízda

Nadace Jedličkova ústavu – Vyšehradská jízda

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Podívejte se na svět okolo sebe očima lidí s handicapem. Co může zažít vozíčkář na obyčejné procházce?  Nebojte se, na vozíku fyzicky nepojedete :-), ale mobilní aplikace to zvládne. Zapomeňte na schody a vysoké obrubníky, přes ty neprojedete. A co když píchnete kolo u vozíku nebo vám přestane fungovat naslouchátko? Čeká vás ta pravá „Vyšehradská jízda“ :-) 

Hra trvá v průměru dvě hodiny a je celá bezbariérová. Jejím zakoupením přispějete Nadaci Jedličkova ústavu na péči o děti a mladé lidi s handicapem.

Ruda je na vozíku od narození a zná Vyšehrad jako svá kola. Provede vás zajímavými místy a společně s ním nakouknete pod pokličku života s handicapem. Budete společně překonávat překážky, plnit úkoly a zdolávat všechny nástrahy Vyšehradu, které vás na společné procházce potkají. Během cesty se budete snažit získat co nejvíce bodů. Objevíte tunely pod hradbami, utajené kostely, známé i neznámé části Jedličkova ústavu i krásné výhledy z vyšehradských hradeb. Hlavně ale pomůžete Rudovi vyřešit jeden velký problém…

Varianty hry
Nadace Jedličkova ústavu – Vyšehradská jízda

Lehkou obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po Vyšehradě a zažít něco nového.

Location Pin Praha - Praha – Vyšehrad
3 km
180 minut
1 až 8
Cena
1090,- / skupinu

Ruda je na vozíku od narození a zná Vyšehrad jako svá kola. Provede vás zajímavými místy a společně s ním nakouknete pod pokličku života s handicapem. Budete společně překonávat překážky, plnit úkoly a zdolávat všechny nástrahy Vyšehradu.

Prozkoumejte nejkrásnější místa velkých českých měst netradičním způsobem.

Galerie

Stahuj a hraj

01
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až v 11 českých městech nebo v Bratislavě.

02

Stáhněte si appku

Stáhněte si naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

03
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!