Strašidýlko lednické

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Strašidýlko lednické
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

ZÁBAVNÁ VENKOVNÍ HRA URČENÁ PRO DĚTI od 6 do 10 let.

Zahrajte si unikátní venkovní dětskou únikovku v krásném prostředí zámeckého parku v srdci Lednicko-valtického areálu, v nádherné Lednici. 

Během hraní Strašidýlka lednického, hry, která zajímavým způsobem propojuje okolní svět s vymoženostmi chytrých telefonů, se budete snažit zahnat zlého ducha, který každou noc trápí malou princeznu Apolenku. Během hry budete hledat indicie, luštit šifry a rébusy, otevírat tajné zapečetěné obálky a dřevěné truhly, ale také řešit mechanické hlavolamy, které jsou pro vás ukryté v krásném zámeckém parku v Lednici.

Podaří se vám a vašim dětem společně zahnat zlého ducha? Užijte si společný čas na čerstvém vzduchu a kochejte se krásami, které lednický zámek i park nabízejí.

Varianty hry
Strašidýlko lednické

Snadná obtížnost je cílena přímo na dětské hráče tak, aby si hru co nejvíce užili a nenarazili během hraní na bod, kdy si nebudou vědět rady. Úkoly a rébusy jsou koncipované tak, aby na chvíli potrápily dětské hlavičky, které by ale po chvilce přemýšlení měly dojít na řešení.

Lokalita Lednice - Zámecký skleník
Vzdálenost 1,5 km
Délka 75 minut
1 až 6
Cena
999 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

Princeznu Apolenu trápí každou noc nějaký zlý duch. Štípe ji a princezna si s ním neví rady. Dokážete Apolence pomoci? Vypořádáte se se strašidlem jednou pro vždy? Zaženete zlého ducha a přinesete opět klidné spaní do zámeckých komnat? Princezna se vás jistě odmění.

Že nevíte, jak na to? Zkuste si nejprve promluvit se samotnou princeznou. Určitě vám řekne, co ji vlastně trápí. A třeba se během vaší cesty po zámeckých zahradách objeví další lidé, kteří vám pomohou. Dokonce jsme kdysi slyšeli o pradávných kamenných strážcích, kteří chrání zámecký park. Ti by jistě pomohli, ale rozmluvit je po těch staletích mlčení nebude nic snadného…

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až v 11 českých městech nebo v Bratislavě.

2

Stáhněte si appku

Stáhněte si naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!