Tajemství staré Ostravy

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Všichni máme svá tajemství, která si bedlivě střežíme. I každá věc má svůj osud... Stará hračka, kterou náhodně objevíte, vás donutí pátrat po jejím tajemství. Na konci jejího příběhu se však nečekaně objevuje další a ještě tajemnější záhada. Pojďte zažít dobrodružství, tajemno a napětí v srdci Ostravy. Lze hrát kdykoliv za denního světla. Váš tajuplný výlet se odehrává ve venkovním městském prostředí. Obujte pohodlné boty, dobře se oblékněte. Doporučujeme si s sebou vzít papír, tužku a případně powerbanku.

Varianty hry
Tajemství staré Ostravy

Střední variantu si skvěle užijí začínající či méně zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Location Pin Ostrava - Slezskoostravská galerie –⁠ Kaple Panny Marie Lurdské.
3,5 km
180 minut
1 až 6
Cena
1099,- / skupinu

Píše se rok 1850 a s přáteli jste se zastavili cestou z úspěšných obchodních jednání ve starobylém městě Ostrava. K domovu je to ještě daleko, i koně si potřebují po dlouhé cestě odpočinout. Vybaveni zašifrovanou mapou od dobrého přítele se proplétáte uličkami k utajovanému ubytování s jedinou myšlenkou – hlavně nepotkat četníky. Ale to je teprve začátek vašeho dobrodružství. Náhodou se vám dostane do rukou stará dětská hračka, jejíž tajemství vás vede k další a větší záhadě. A když už myslíte, že víte všechno, ukáže se, že jste teprve na začátku. Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se skutečným světem. Hra je postavena na poutavém napínavém příběhu, který se před hráči, s jejich pomocí, vyvíjí. Hráči se vrátí na pár hodin o 170 let zpět do minulosti, příběh je vtáhne do sebe tak, že ještě dlouho jim bude v hlavě doznívat klapot koňských kopyt o dlažbu starého města.

Spokojení hráči

Super
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Very gud
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Prozkoumejte nejkrásnější místa velkých českých měst netradičním způsobem.

Stahuj a hraj

01
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až v 11 českých městech nebo v Bratislavě.

02

Stáhněte si appku

Stáhněte si naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

03
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!