Tour de Wine - Po kapkách zločinu

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Tour de Wine - Po kapkách zločinu
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Užijte si propojení příjemného večera u skleničky vína se zapeklitou venkovní únikovkou!

Zavítáte do libereckých vináren a barů, zahrajete si na detektivy v terénu a pomocí šifer, Vašeho důvtipu i trochy dočinění obsluhy společně vyluštíte záhadu zmizelé kamarádky. Úkol to sice nebude jednoduchý, protože po pár skleničkách je mysl otupělá a logika přibrzděná, ale vy to dokážete! Stačí Vám k tomu chytrý telefon.

Platnost voucheru je 1 rok!

Varianty hry
Tour de Wine - Liberec

Střední varianta je ideální pro začínající nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří mají rádi napětí a vzrušení při řešení komplikovaných zločinů a kteří se nebojí postavit se výzvě čelem.

Doba trvání hry je orientační a počítá s příjemným posezením nad několika sklenkami či dokonce se zastávkou na ukojení hladu.

Lokalita Liberec - Pavlovická x Ruprechtická
Vzdálenost 1,5 km
Délka 240 minut
1 až 6
Cena
1099 ,- / skupinu
Sphere
Up
Pluxee (Sodexo)

Skvělý večer se skleničkou vína okořeněný zábavnou detektivkou?

Po měsíci znovu nadešel čas tradiční setkávačky s partou po libereckých vinárnách a barech. Už několik dní se nemůžete dočkat. Máte si toho tolik co říct. Jenže jedna z kamarádek bez omluvy nedorazí a navíc nebere telefon.

„Snad se zase do někoho nezakoukala,“ napadne Vás okamžitě, protože taková Nikola prostě je. Dát se s kýmkoli cizím do řeči a na všechno zapomenout – na to je ona fakt expertka. Z její nepřítomnosti Vás ale začne mrazit, když zjistíte, že jí možná dělá společnost někdo hodně nebezpečný.

Pátrání po zmizelé kamarádce Vás zavede do neprozkoumaných, ale o to krásnějších libereckých vináren a barů, kde ochutnáte lahodná vína, vyluštíte zapeklité úkoly a osvojíte si správnou vinařskou etiketu. A snad při tom najdete svou kamarádku. Živou a zdravou.

Víno není zahrnuto v ceně voucheru.

Aktuální informace: žádné změny

Hru je možné hrát každý den kromě neděle. Začínejte hrát po 14:30, nejpozději 20:30. Mějte na paměti, že do třetího podniku je třeba dorazit nejpozději ve 22:30.

Stahuj a hraj

1
todo

Vyberte si únikovou hru

Vyberte si ze širokého výběru her. Nabízíme nezapomenutelný zážitek až v 11 českých městech nebo v Bratislavě.

2

Stáhněte si appku

Stáhněte si naši aplikaci GetOutFun pomocí tohoto QR kódu nebo přímo v Google Play či App Storu.

3
todo

Hrajte!

Nyní už nic nebrání vaší dobrodružné výpravě s přáteli. Přejeme skvělou zábavu!